To jest właśnie Twoja Doradczyni -już weszła do Twojego „wewnętrznego centrum”. Pozdrów ją i zapytaj, jak się nazywa i ile ma lat. Oboje Doradcy są doskonali i wszystko wiedzą – są oni symbolicznym przedstawieniem Twojej inteligencji. Od tej chwili już nigdy nie będziesz samotny – Twoi Doradcy Cię nie opuszczą. Za każdym razem, gdy osiągniesz poziom wewnętrznej mądrości, będą zawsze na miejscu.

-10. Pozostałe części centrum urządź zgodnie ze swoją fantazją i ochotą tak byś się tu zawsze wspaniale czuł. Nie ograniczaj się, uwolnij swoją inwencję, zaaranżuj tę przestrzeń jak najwspanialej. Pracuj codziennie z Twoimi Doradcami na poziomie wewnętrznej mądrości. Na tym właśnie poziomie możesz wykonywać wszystkie poznane dotychczas ćwiczenia.

-11. Rozglądnij się jeszcze raz po Twym wspaniałym centrum. Za chwilę je opuścisz pożegnaj się ze swoimi Doradcami. Zawsze, gdy będziesz je opuszczał, pożegnaj się z nimi. Gdy tu wrócisz, będą na Ciebie czekali, gotowi Ci pomóc – przywitaj się wtedy z nimi.

-12. By opuścić poziom wewnętrznej mądrości – centrum i powrócić do stanu pełnego odprężenia, liczyć będziesz od 1 do 10. 1, 2, 3, powoli wychodzisz z tego głębokiego stanu świadomości, 4, 5, 6, 7, dalej wychodzisz, 8, 9, 10. Jesteś w stanie pełnego odprężenia.

-13. Wyprowadź się ze stanu pełnego odprężenia.

„Wyzdrowieć” – najważniejsze ćwiczenie naszego programu

Wykonaj jak najszybciej właśnie w tym szczególnym wymiarze ćwiczenie „Wyzdrowieć” – najważniejsze ćwiczenie naszego programu. W przyszłości będziesz mógł przemeblowywać i urządzać na nowo swoje wewnętrzne centrum. Możesz też zmienić Doradców.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *