Gorączka zmierzona w obecności lekarza i przez niego osobiście odczytana jest warunkiem otrzymania zwolnienia, jeśli twierdzimy, że wieczorem mieliśmy 40, a rano 38,6 °. Stąd, jeśli w pobliżu nie tylko nie ma nigdzie ciepłej wody, ale jesteśmy też bacznie obserwowani przez lekarza lub pielęgniarkę, przy gorączce nie upieramy się.

Dla amatorów gorączki egzotycznej są do dyspozycji: wschodnioaf- rykańska gorączka Doliny Rift, północnoamerykańska gorączka Gór Skalistych, śródziemnomorska gorączka maltańska, australijska gorączka Tsuksugamushi i wiele innych. Napady gorączki do 40°C, połączone z silnymi bólami głowy, zamroczeniem, suchym językiem, zaczerwienieniem twarzy, bólami stawów, dreszczami, pieczeniem oczu, jako wynik zarażenia się od chorych kóz i owiec, wszystko to w bajkowym, egzotycznym krajobrazie, przy akompaniamencie regionalnej muzyki, starych legend i sag – to tylko niektóre z atrakcji czekających na uczestników tych wycieczek! Żądajcie szczegółów w każdej klinice!

Konstrukcja metalowa świetnie poprawiająca sylwetkę, zmuszająca do trzymania się prosto, zwłaszcza tych wszystkich pacjentów, którzy na co dzień mają skłonności do garbienia się, a przy okazji również usztywniająca złamany bądź nadweryżony kręgosłup. Ponieważ w większości wypadków noszenie gorsetów ortopedycznych ograniczone jest w czasie, zdobywszy go dzięki jakiemuś urazowi nie zwlekamy ani chwili, aby poprawić naszą figurę, ponieważ drugi raz taka gratka może się nam już nie trafić.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *